Na plný výkon

Kolo mlýnské

Jsou dny, kdy všechno tak nějak šlape. Vše se daří, práce jde dobře od ruky, slunce svítí, nitro je naplněno dobrým pocitem, všechno klape jako mlýnek na potoce. Zkrátka prima čas.

A jsou jiné, kdy se zase až tak nedaří, práce nejde od ruky tak, jak by člověk potřeboval, problémy se začínají kupit, slunce zašlo za mraky a duši začaly ovládat chmury a na konci dne se člověk cítí úplně stejně bez šťávy jako vymačkaný citrón.

Pokud takovýchto dnů zažíváme během krátkého časového období víc, může se stát, že naše těla, které jinak pracují jako dobře promazané stroje, vyčerpají naše energetické zásoby, začínáme se cítit unavení a nespokojení a kolikrát chytneme kde co, co kolem nás lítá ve vzduchu.

Ať už se jedná o akutní únavu, náročnou životní situaci, chronické zdravotní obtíže nebo dlouhodobé vyčerpání, jakmile se dostaneme do tohoto místa, je potřeba zbystřit, podívat se, co by mohlo být příčinou a začít se poohlížet po tom, co nám pomůže naše baterky zase dobít a opět naskočit na vlnu našeho života.

Jedním z nástrojů, pokud to máme rádi černé na bílém, je test energetických center (čaker), který nám na základě našich odpovědí vyhodnotí, jak na tom aktuálně jsme s našimi duševními schopnostmi a fyzickými silami. Doporučí nám, kam máme zaměřit pozornost, abychom dočerpali energii a občerstvili svoji duši a mohli se do svého života zapojit opět naplno. Pokud si ho chcete udělat, klikněte na tento odkaz

Miluju provázet klienty jejich vnitřními světy a podporovat je na cestě pochopení, porozumění a uzdravování. Mým darem je přivádět do vědomí to, co schází jejich celistvosti i objevovat bolestivá dramata v lidské duši. Můj příběh si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.