O co tady jde... Plout na své vlastní energii

Ať už přicházíte řešit výzvy v blízkých vztazích s partnery, rodiči nebo dětmi; v pracovní oblasti nebo ve zdraví, všechny nabízené balíčky mají cosi společného, a tím je transformace vědomí. Uvolnění bloků v energetickém systému, vede k uvolnění vnitřního napětí, k úlevě od nespokojenosti, emoční i fyzické bolesti. Rozpoznání širších souvislostí umožní změny, rozpustí systémy přesvědčení a uvolní vaši skutečnou podstatu, kreativitu a talenty. Uvolníte svoji vlastní energii pro svůj každodenní život. Kvalita vašeho života se násobí.

Jednotlivé nabídky se neliší ani tak způsobem transformačních postupů, jako spíš potřebným časem pro uskutečnění proměny. Někdy si to zkrátka žádá čas…

Chápu, že rozhodnutí jít na sezení nemusí být snadné. Ráda s Vámi nezávazně zkonzultuji Vaše dotazy.

15 minutový telefonát je pro vás ZDARMA, pokud zvažujete, co z předložené nabídky je pro vás nejlepší. Zeptejte se mě na to, co Vás zajímá. Ráda Vám odpovím. Napište sms či e-mail, ozvu se Vám.

Nabídka transformačních balíčků

Solo
transformační sezení 

Transformační diagnostika

Startovací transformační balíček

Transformační
základka

V.I.P Transformace

Transformační seminář 

Life Balance 

Věřím, že to, co se nám v životě děje je vždy z nějakého důvodu a to platí i o setkávání lidí. S Renčou jsme se potkaly před lety jako kolegyně v práci, pak se naše cesty na spoustu let rozdělily a je tomu půl roku, kdy jsme se opět setkaly a to na pro nás obě úplně nové úrovni – jako klient a terapeut. Psychosomatické potíže, kdy mi lékař na ORL řekl, co před sebou valím, že už jsem tam zase a zase bez objektivního nálezu jen bez hlasu a nesnesitelnou bolestí v krku, která podle jeho názoru nemá s krkem nic společného, mě přivedla na cestu návratu k sobě samé a objevování sebe sama. A průvodcem na této cestě plné bolesti, vzteku, bezmoci, síly, lásky, radosti, štěstí a hlavně uvědomění se stala právě Renata. Její schopnost napojení se na člověka je neskutečná. Odhalí, kde si lžete do kapsy jen proto, že máte strach z opuštění stereotypu, vcítí se a pomůže rozmotávat klubko potlačených emocí, křivd a činů, které ovlivňují náš stávající život tak, že ho nemůžeme žít naplno, nemůžeme plně dávat ani brát a trpíme tím nejen my, ale i naši nejbližší a to nejen na úrovni emoční, ale i fyzické. Renata opravdu umí a je člověkem na svém místě. Díky tobě za tebe.
Hana Štréglová